Newsletter MaliCiekawscy.pl
Chcesz wiedzieć o nowościach i promocjach? Podaj swój e-mail:
Darmowa dostawa

POCZTEX KURIER 48 - zakupy powyżej 300,00 zł

Kurier - zakupy powyżej 350,00 zł

Darmowa dostawa (POCZTEX KURIER 48) już od 300,00 zł.
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

ArTeC Blocks to specyficzne w wyglądzie klocki konstrukcyjne wymyślone przez Japończyków. Mają kształt niewielkiego sześcianu, o wymiarach 2 cm na 2cm, lecz trochę koślawego, gdyż z jednego boku wystaje sześcienna wypustka wielkości jednej czwartej pola boku całego klocka. Pozostałe boki zawierają kwadratowe otwory odpowiadające kształtowi tej wypustki. Aby można było tworzyć różne fantazyjne kształty do dyspozycji mamy też ArTeC w kształcie trójkątnym, które doskonale uzupełniają możliwości budowlane tego systemu klocków.

Ta specyficzna budowa klocka z serii ArTeC Blocks pozwala łączyć je z każdej strony. To podobno jedyne klocki na świecie, które dają taką możliwość. Pomyślcie, jak wpłynie to na kreatywność Waszych pociech - można budować w każdą stronę bez ograniczeń wynikających z konstrukcji klocka. Dzięki temu ArTeC Blocks doskonale nadają się do budowania przestrzennych konstrukcji.

Klocki ArTeC Blocks wykonane są z trwałego kolorowego plastiku, nie niszczą się przy normalnym używaniu. Dzieciakom przypominają trochę świat Minecrafta z jego kanciastymi elementami, dlatego chętnie po nie sięgają. Oczywiście, gdy już wezmą je do ręki możemy zauważyć fenomen dziecięcego umysłu - choć klocki są dość specyficzne nigdy nie zauważyliśmy, aby dzieci nie wiedziały, jak je łączyć. Od razu zaczynają się nimi bawić, jak każdymi normalnymi klockami. Zbudujcie najprostszego ludzika z klocków ArTec i zobaczycie jak bardzo przypomina on moby znane wszystkim z minecrafta. Przecież nie zawsze trzeba tworzyć wielkie, zaawansowane konstrukcje, nie zawsze jest na to czas i ochota. Czasem dziecko ma chęć na złożenie czegoś małego, co zmieści się w dłoni i będzie można zabrać do przedszkola w kieszeni, aby pokazać rówieśnikom i tam się pobawić. Nawet z kilku ArTeC można stworzyć coś ciekawego.

Specyficzna idea budowy wpleciona w te klocki została wielokrotnie doceniona przez autorytety branży zabawkarskiej - zabawka otrzymała kilka nagród, w tym między innymi Golden Pin Designe Award, Creative Child Awards, Dr. Toys Awards i GOOD TOY Awards.

Dostępne są zestawy ArTeC w małych pudełkach tekturowych oraz większe zestawy, zawierające od 220 klocków zapakowane w trwałe plastikowe wiaderka nawiązujące kształtem do świata klocków.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o klockach ArTeC Blocks przeczytaj artykuł o nich na naszym blogu - Poznaj możliwości nowych klocków ArTeC Blocks

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl