Newsletter MaliCiekawscy.pl
Chcesz wiedzieć o nowościach i promocjach? Podaj swój e-mail:

Odbiór osobisty

Darmowa dostawa

POCZTEX KURIER 48 - zakupy powyżej 300,00 zł

Kurier - zakupy powyżej 350,00 zł

Darmowa dostawa (POCZTEX KURIER 48) już od 300,00 zł.

Pakujemy na prezent

Producenci
Promocje
Puzzle Biały Tygrys Madd Capp 300 el.
Puzzle Biały Tygrys Madd Capp 300 el.

83,69 zł

Cena regularna: 92,99 zł

szt.
Puzzle Słoń Madd Capp 300 el.
Puzzle Słoń Madd Capp 300 el.

83,69 zł

Cena regularna: 92,99 zł

szt.
Puzzle Orzeł Madd Capp 300 el.
Puzzle Orzeł Madd Capp 300 el.

83,69 zł

Cena regularna: 92,99 zł

szt.
Puzzle konturowe Mamut Madd Capp 100 el.
Puzzle konturowe Mamut Madd Capp 100 el.

112,49 zł

Cena regularna: 124,99 zł

szt.
Placówki Faktury VAT

Faktury VAT dla placówek oświatowych i placówek publicznych (szkoły przedszkola itp.)

Wystawiamy faktury Vat z odroczonym terminem płatności dla placówek publicznych. Zawierające Nabywcę i Odbiorcę.

Sprzedaż dla placówek oświatowych

Zapraszamy do zakupów szkoły, przedszkola, żłobki, domy kultury, obiekty sportowe OSiR, baseny, domy opieki, sale zabaw, gabinety rehabilitacji, muzea, przychodnie lekarskie oraz inne placówki oświatowe i placówki opiekuńcze — gdzie płatnikiem jest gmina.

Wystawiamy faktury płatnik/nabywca/odbiorca.

Odroczony termin płatności dla placówek publicznych

Spotkaliśmy się z wieloma pytaniami od naszych Klientów, czy wystawianie faktur VAT w sytuacji, gdy nabywcą jest np. przedszkole publiczne a płatnikiem będzie gmina, stanowi dla nas jakiś problem. W MaliCiekawscy.pl nie ma takich problemów. Idziemy na rękę naszym Klientom - ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Wystawiamy faktury VAT w dowolnych konfiguracjach, oczywiście zgodnie z przepisami obowiązującego prawa.

Faktury VAT dla szkół

Sprzedaż do placówek oświatowych i placówek publicznych jest naszym priorytetem. Dzięki temu więcej dzieci może korzystać z sensownych zabawek i pomocy naukowych a także pomocy dydaktycznych i pomocy rehabilitacyjnych i do celów terapeutycznych, które oferujemy.

Dlatego dostosujemy się do Państwa specyficznych potrzeb dotyczących wystawiania faktur VAT dla Waszych placówek - zarówno publicznych, jak i niepublicznych.

Faktury VAT dla fundacji

Także sprzedaż dla fundacji wraz z odpowiednim obiegiem dokumentów odbywa się u nas bezproblemowo. Wystawiamy faktury imienne dla fundacji. 

Zapraszamy do kontaktu osoby:

  • nauczycielki szkół i przedszkoli,
  • opiekunów i opiekunki świetlic dla dzieci (świetliczanki),
  • wychowawczynie i wychowawców klas szkolnych
  • wychowawczynie i wychowawców oddziałów przedszkolnych (zerowych - tzw. zerówek)
  • kierowników i pracowników administracji placówek publicznych i niepublicznych odpowiedzialnych za zakupy dla placówki.

Chętnie wyjaśnimy, jak obecne przepisy podatkowe nakazują wystawić fakturę VAT w tej specyficznej sytuacji i prawidłowo wystawimy taką fakturę w związku z Państwa zakupami w naszym sklepie.  

Termin wystawienia faktury VAT dla placówek publicznych

Fakturę VAT wystawiamy w dniu zakupu w prawidłowej dla Państwa konfiguracji. Najczęściej jest to faktura z odroczonym terminem płatności - zazwyczaj termin płatności wynosi 14 dni.

Zgodnie z ustaleniami z Klientem, może być ona wystawiona z odroczonym terminem płatności, co jest normą gdy płatnikiem faktury jest gmina a nie faktyczny nabywca. Jest ona do pobrania z naszego systemu zakupowego po odpowiednim wypełnieniu danych.

Możemy również dokonać odpowiednich korekt danych podczas rozmowy telefonicznej - zapraszamy do kontaktu.

Zgodnie z przepisami polskiego prawa podatkowego:

W art. 7 ustawy o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych można przeczytać, że:

2. Termin zapłaty określony w umowie nie może przekraczać 60 dni, liczonych od dnia doręczenia dłużnikowi faktury lub rachunku, potwierdzających dostawę towaru lub wykonanie usługi, chyba że strony w umowie wyraźnie ustalą inaczej i pod warunkiem że ustalenie to nie jest rażąco nieuczciwe wobec wierzyciela, z wyłączeniem ust. 2a.
2a. Termin zapłaty określony w umowie nie może przekraczać 60 dni, liczonych od dnia doręczenia dłużnikowi faktury lub rachunku, potwierdzających dostawę towaru lub wykonanie usługi, jeżeli dłużnikiem zobowiązanym do zapłaty za towary lub usługi jest duży przedsiębiorca, a wierzycielem jest mikroprzedsiębiorca, mały przedsiębiorca albo średni przedsiębiorca. W przypadku gdy strony ustalą harmonogram spełnienia świadczenia pieniężnego w częściach, termin ten stosuje się do zapłaty każdej części świadczenia pieniężnego.

 

Udzielamy rabatów dla placówek publicznych zależnych od kwoty zakupu:

  • kwota zakupów brutto 999,99 pln - 1499,99 pln RABAT 5%
  • kwota zakupów brutto 1500,00 pln - 1999,99 pln RABAT 6%
  • kwota zakupów brutto 1999,99 pln - 2999,99 pln RABAT 7%

ZAKUPY POWYŻEJ 3000,00 PLN USTALAMY INDYWIDUALNIE!

Zapraszamy do kontaktu:     info@maliciekawscy.pl albo

                                   magdalena.pijewska@gmail.com

                                   +48 516 548 183

 

Dla Państwa wygody przyjmujemy zamówienia telefoniczne i mailowe.

 

 O wszystkich dostępnych sposobach płatności w sklepie Maliciekawscy.pl dowiesz się dokładnie na stronie Płatności.

 

Oferujemy darmową przesyłkę dla placówek od kwoty 350,00 pln


Duże zestawy zabawek i trwałe opakowania do przechowywania
W naszej sklepowej kategorii zabawek dla szkół i przedszkoli znajdziesz całe spektrum klocków w opakowaniach dostosowanych dla większej liczby dzieci - często oznaczone jako “wersja EDU”. Te większe gabaryty zwykle pakowane są we wzmacniane pudełka lub sortery, specjalnie przystosowane do przechowywania zabawek w warunkach klasy szkolnej lub sali zabaw w przedszkolu. Dzięki temu nie ma problemów z porządkowaniem zabawek po skończonych zajęciach i wygodnym ich składowaniem na półkach lub w szafkach. Te specjalizowane opakowania często posiadają kółka, aby łatwiej było je przemieszczać w klasie, mają wygodne pokrywki aby klocki lub inne elementy nie kurzyły się w trakcie przechowywania - warto zwrócić uwagę na te aspekty przy wyborze zabawek do przedszkola.

Zabawki drewniane i ogrodowe.
Oferujemy drewniane wyposażenie rozrywkowe dla placówek oraz doskonałej jakości zabawki z drewna, które posłużą długo, gwarantując doskonałą zabawę. Produkty te pochodzą w większości od polskich, lokalnych producentów.
W asortymencie sklepu MaliCiekawscy.pl posiadamy także zabawki do ogrodów oraz placów zabaw.

Bezpieczeństwo produktów dla dzieci to dla nas kluczowa sprawa
Zabawki dla przedszkoli to jedna z gałęzi naszej działalności - bardzo ważna, bo dotyczy dużej grupy odbiorców, więc przy wyborze produktów do tej kategorii kierujemy się przede wszystkim jakością zabawek i bezpieczeństwem naszych milusińskich, szczególnie przedszkolaków. Sprzedawane przez nas zabawki posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz świadectwa bezpieczeństwa. Ich producenci to renomowane firmy europejskie, głównie skandynawskie - unikamy przypadkowych wytwórców z krajów dalekowschodnich. Oczywiście, wiemy, że niekiedy ci renomowani producenci także zlecają wytwórstwo swoich projektów dalekowschodnim fabrykom, ale w takich przypadkach ręczą za to swoją renomą - możemy więc oczekiwać, że efekty będą znacznie lepsze niż przy brandach “no name”. I to widać na pierwszy rzut oka - kontrola jakości produktów brandowanych uznanymi markami jest znacznie lepsza, niż
Pomoce naukowe dla szkół i starszych dzieci
Przedszkola i szkoły znajdą w sklepie MaliCiekawscy.pl wygodne źródło pomocy naukowych, pomocy dydaktycznych i edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Oferujemy również pomoce logopedyczne rodzimych producentów i inne zabawki wspierające procesy rehabilitacyjne u dzieci przedszkolnych i szkolnych. Poważniejsze wyposażenie dla starszych dzieci w postaci pomocy naukowych: mikroskopów, lunet, teleskopów oraz niezbędnych do nich akcesoriów.

Zestawy prezentowe dla dzieci na różne okazje
Jeśli pracujesz w szkole lub przedszkolu i poszukujesz prezentów dla swoich podopiecznych na różne okazje MaliCiekawscy.pl oferują ciekawe i interesujące zabawki dydaktyczne, akcesoria papiernicze, piśmiennicze i plastyczne.
Chętnie przygotujemy zestawy prezentów z okazji Dnia Dziecka, Mikołajek, Gwiazdki czy zakończenia roku szkolnego. Wśród naszego asortymentu znajdą się także pomysły na przebojowe nagrody dla dzieci, które możecie wręczyć swoim podopiecznym z okazji różnego rodzaju zawodów czy konkursów odbywających się w przedszkolach lub szkołach.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl