Newsletter MaliCiekawscy.pl
Chcesz wiedzieć o nowościach i promocjach? Podaj swój e-mail:

Odbiór osobisty

Darmowa dostawa

POCZTEX KURIER 48 - zakupy powyżej 300,00 zł

Kurier - zakupy powyżej 350,00 zł

Darmowa dostawa (POCZTEX KURIER 48) już od 300,00 zł.

Pakujemy na prezent

Producenci
Dostawa

Koszty przesyłek

Towary zakupione w sklepie www.MaliCiekawscy.pl wysyłamy do Ciebie w paczce, którą dostarczy Poczta Polska, Inpost lub kurier, w zależności od tego, jaką opcję wybierzesz w trakcie składania zamówienia.

Poczta Polska POCZTEX KURIER 48
Koszty wysyłki paczki za pośrednictwem Poczty Polskiej to 15,99 zł. Dotyczy to przesyłki o gabarytach nie większych niż 100cm x 60cm x 40cm.
Większe zamówienia proponujemy realizować przesyłką kurierską.

Darmowa przesyłka za zakupy powyżej 300,00 zł.

Inpost Paczkomaty

Koszty wysyłki paczki do paczkomatu to 12,99 zł.

Darmowa przesyłka za zakupy powyżej 300,00 zł.

 

Kurier

Koszty wysyłki paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej to 19,99 zł.

Darmowa przesyłka za zakupy powyżej 350,00 zł.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Serdecznie zapraszamy do odbioru osobistego - to najszybsza forma pozyskania upragnionych zabawek dla mieszkańców Bemowa i okolic oraz wszystkich mieszkańców Warszawy. Prosimy koniecznie o wcześniejszy kontakt telefoniczny - 516 548 183 - abyśmy mogli sprawdzić dostepność wybranego towaru w tej lokalizacji i być dostępni w dogodniej dla Państwa porze dnia.

 

 
Wyświetl większą mapę

 

Opakowanie przesyłki
Zwróć uwagę, że na koszt przesyłki składa się też koszt materiałów użytych do bezpiecznego zapakowania zakupionych przez Ciebie towarów. Chyba nie chcesz, żeby uległy zniszczeniu w czasie transportu?

Dla bezpieczeństwa Twojej przesyłki pakujemy zamówienia w pudłą kartonowe i dodatkowo zabezpieczamy przedmioty przed przesuwaniem się wewnątrz opakowania.

Bardzo małe przesyłki wysyłamy w kopertach bąbelkowych.Czas realizacji zamówienia - terminowo wysyłamy zakupione towary!

Termin wysyłania zakupionych w sklepie www.MaliCiekawscy.pl produktów w dni robocze wynosi maksymalnie 24 godziny od zaksięgowania wpłaty na koncie naszego sklepu.

Towary zakupione w trakcie weekendu wysyłamy w poniedziałek, zaraz po otrzymaniu informacji o płatności.

Zwykle wysyłek dokonujemy około południa, jest więc duża szansa, że zamówienia złożone i opłacone w godzinnach porannych opuszczą magazyn sklepu www.MaliCiekawscy.pl tego samego dnia.

Zakupiony towar wysyłamy Pocztą Polską lub kurierem - zgodnie z Twoim życzeniem.Wysyłka za granicę

Na życzenie, wysyłamy zakupione przedmioty za granicę. Jeśli jesteś tym zainteresowany, skontaktuj się z nami w celu indywidualnego ustalenia kosztów wysyłki – info@maliciekawscy.plPaczki wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłamy korzystając z usługi POCZTEX KURIER 48.

Jest to sługa realizowana na terenie całego kraju z gwarantowanym terminem dostawy D+2, gdzie D – oznacza dzień nadania przesyłki (z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy).
W celu usprawnienia procesu doręczeń, w standardzie usługi funkcjonuje powiadomienie SMS-em adresata o terminie doręczenia przesyłki (preawizacja) i jej ewentualnej awizacji. Powtórna awizacja również dokonywana jest poprzez SMS. Przy czym, powiadomienie SMS możliwe jest wyłącznie w przypadku podania przez nadawcę numeru telefonu komórkowego adresata. W sytuacji jego braku doręczanie i awizacja przesyłek odbywa się na dotychczasowych zasadach.

Śledzenie przesyłki możliwe jest pod adresem: sledzenie.poczta-polska.pl/

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl