FIGURY SZACHOWE BLACKMORE HEBANIZOWANE 3,75 CALA
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: CHI112 E375
Cechy produktu
WAGA
- ROZMIAR Nr 6 (król 95-98 mm)
- WYSOKOŚĆ KRÓLA 95 mm
- MATERIAŁ (FIGURY) bukszpan
- Możliwość grawerowania nie
Opis
Figury szachowe Blackmore hebanizowane o wysokości 3,75 cala to znakomity przykład elegancji i doskonałego rzemiosła szachowego.
Cechą charakterystyczną figur szachowych Blackmoore jest ich smukłość i kontrastująca z nią szeroka baza. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania są to jedne z najstabilniejszych figur.
Nawet mocne, przypadkowe uderzenie nie powoduje przewrócenia się figury na szachownicy.Wszystkie figury wykonano z bukszpanu.

Wykonane z hebanizowanego drewna, te figury emanują luksusem i wyjątkowym stylem. Każda figura została starannie wytwarzana z dbałością o detale, co nadaje im niepowtarzalny charakter.
Te hebanizowane figury o wysokości 3,75 cala nie tylko zachwycają wyglądem, ale także zapewniają wyjątkowe doświadczenie podczas partii szachów. Odkryj piękno i prestiż gry w szachy z figurami Blackmore, które stanowią doskonałe dopełnienie każdej szachownicy.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.