Lalka Recien Nacido Pipo 42 cm Antonio Juan 33234
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AJ33234
Opis
Codziennie w dobrym humorze i gotowy do zabawy Pipo 33234 ma 42 cm wzrostu i waży 930 g w najmniejszym szczególe przypomina prawdziwego chłopca. Świetnie odwzorowany chłopczyk zachwyci naszych urwisów od samego początku, pierwsza spotkanie z Pipo, a już go pokochają. Nic dziwnego, bo ten maluszek z brązowymi oczkami i ciemnymi włosami jest po prostu przepiękny.
Maluch ma dłuższe, gęste brązowe włoski, które bez
problemu można czesać. Duże, piwne oczy lalki
zostały namalowane ręcznie, co sprawia, że spojrzenie przypomina
prawdziwy wzrok dziecka. Oczka otoczone gęstymi
rzęsami nie zamykają się. Dodatkowo spojrzenie malucha
podreśla zarys brwi namalowany pojedynczymi włoskami.
Chłopca buzia i kończyny wykonane zostały z miękkiego winylu,
a jego korpus wypełniono mięciutką tkaniną. Można go ustawiać
w wielu pozycjach jak prawdziwe dziecko, bo jego kończyny obracają się, dlatego
maluch może przybrać różne pozycje. Pipo nie siedzi samodzielnie
wyjątkowo przyjmie taką pozycję kiedy będzie oparty.
Urodę dzidziusia podreśli modna stylizacja. Chłopiec ma na sobie ładny kombinezon w kolorze musztardowym i wsuwaną czapkę z czarnymi uszami. Całą stylizację wykańcza pasiasta poduszka zwieńczona pluszowymi pomponami. Przyjemna w dotyku podusia pozwoli otulić chłopca do snu. Dodatek sprawdzi się także jako wypełnienie wózka czy kołyski.Wszystkie ciuszki łączą się ze sobą kolorem i wzorem, co sprawia, że w całości zestaw prezentuje się doskonale. Ciuszki można zdjąć i przebierać chłopca bez końca. Natomiast kiedy Pipo jest śpiący możesz włożyć smoczek, a on wtedy spokojnie będzie leżakował na podusi. , który można przypiąć do ubranka, by lala miała go zawsze przy sobie. Dzięki funkcjonalności nasza pociecha nabiera wprawy przy przebieraniu i uczy się codziennych obowiązków, które nie raz na początku mogą sprawiać trudności.
Zabawka ze względu na małe elementy przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Antonio Juan to hiszpańska marka zajmująca się głównie ręczną produkcją lalek. W ich ofercie znajdują się bobasy z rzeźbieniami na główce, lalki do kąpieli, filigranowe dziewczynki z włosami czy lale funkcyjne, które gaworzą, śmieją się oraz płaczą. Każdy egzemplarz wykonano z wysokiej jakości materiałów. Część asortymentu wykonano z miękkiego i delikatnego winylu, a w pozostałych produktach w korpusach umieszczono wyściółkę z wełny. Produkty posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa CE. Lalki w całości wyprodukowane zostały w Hiszpanii.
W zestawie:
- lalkę o wysokości 42 cm;
- musztardowy kombinezon z kieszonką;
- biała bawełniana bluzeczka;
- wsuwana czapka z uszami;
- beżowy smoczek z zawieszką misia;
- poduszka w paski z pomponami.
Wymiary opakowania: 50,5 x 26,5 x 16,5 cm
Waga lalki z opakowaniem: 1,56 kg
Producent i bezpieczeństwo produktu
Producent
Antonio Juan
Polígono Industrial Los Vasalos Av. de la Muñeca, 12
03430 Onil (Alicante), Hiszpania
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
DS TRADE - Zimnoch Sp.j. Importer
Białostocka 50
16-010 Wasilków, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.