Lalka Tina Natale 42 cm Marina & Pau 622
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: MP622
Opis
Lala o imieniu Tina Natale 0622 to kolejna
piękność z asortymentu marki Marina & Pau.
Dziewczynka o blond włosach ma 42 cm
wysokości i jest jedną z większych modeli lalek hiszpańskich. Dziewczynka ma
długie, gęste blond włosy z grzywką, które są pofalowane i
rozpuszczone. Dodatkowej elegancji oraz szyku doda czerwona
opaska wykończona kwiatem. Z Tiną można bawić się w
fryzjerkę, czesać czy upinać włosy. Zabawka z uwagi na
bezpieczeństwo przeznaczona jest do użytku dla dzieci od 3 roku
życia.
Błękitne oczka podkreślono długimi brązowymi rzęsami oraz delikatnym zarysem brwi. Oczy lali otwierają i zamykają się automatycznie, w zależności od pozycji. Tina ma zaróżowione policzki, błyszczące usta oraz świetnie podkreślone rysy twarzy. Okrągła buzia jest po prostu urocza.
Blondynkę stworzono z dwóch materiałów. Głowa oraz kończyny są z gładkiego, przyjemnego w dotyku winylu z kolei brzuszek wypełniono mięciutkim tworzywem.Dziewczynka nie siedzi, jedynie można uzyskać taką pozę w momencie oparcia o jakiś przedmiot.
Elegancki strój sprawia, że dziewczynka wygląda jak typowo
kolekcjonerska lalka. Ubrana jest w czerwoną
sukienkę na krótki rękaw. Kreacja odcięta w talii
podkreśla sylwetkę dziewczynki. Na dół ubranka przyszyto warstwę
tiulu zdobioną pluszowymi czerwonymi
pomponikami. Dopełnieniem modnego kompletu będą białe bufiaste
spodenki i czerwone, skórzane buciki z
delikatnym srebrnym zapięciem. Cały komplet ubraniowy idealnie
pasuje do blondynki.
Tinę zapakowana jest w estetyczne pudełko z logo producenta. Tak spakowana hiszpańska lala może zostać podarowana na każdą okazję. Idealny prezent do wielogodzinnej zabawy, spacerów czy pielęgnacji zarówno w domu jak i poza nim.
Marina& Pau to nowa rodzinna marka tworząca produkty z wielką miłością. Ich źródłem inspiracji są własne dzieci stąd nazwa firmy oraz nazewnictwo produktów. W całości asortyment cechuje jakość, tradycja oraz innowacyjność. Producent posiada szeroki wybór lalek w różnych rozmiarach rozpoczynających od lalek niemowlęcych, manekinów, kolekcjonerskich czy odrodzonych. Każdy z produktów wyprodukowano w Onil w stolicy Hiszpanii. Śliczne lale z dziecięcymi rysami twarzy bez wątpienia staną się cześcią Twojego dzieciństwa.
W zestawie:
- lala z mięciutkim brzuszkiem 42 cm;
- czerwona elegancka sukienka;
- czerwone skórzane buciki;
- bufiaste spodenki;
- opaska we włosach.
Producent i bezpieczeństwo produktu
Producent
MARINA & PAU S.L.
Santana Ana, 7 - 2D
03430 Onil - Alicante, Spain, Hiszpania
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
DS TRADE - Zimnoch Sp.j. Importer
Białostocka 50
16-010 Wasilków, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.